Jestliže právě teď hledáte vhodného dodavatele firemního stravování, anebo už delší dobu chcete způsob stravování ve vaší firmě změnit, nabízí se vám možnost poskytnout vašim zaměstnancům moderním způsobem to nejlepší, co současné firemní stravování Praha může nabídnout.

Zdravá, plnohodnotná i pestrá strava?

Nechte si své zaměstnance hýčkat a zajistěte jim stravu na míru podle jejich představ. Určitě se vám to vyplatí. Je prokázáno, že lidé s kvalitní a zdravou stravou podávají lepší výkony než lidé, kteří tento benefit nemají. Dopřejte jim, aby se v průběhu náročného dne na chvíli zastavili a doplnili energii, kterou po celý den potřebují.

Gastronomická společnost zajišťující firemní stravování na Praze, vám poskytne své služby v oboru firemního a závodního stravování v té nejlepší kvalitě. Můžete si nechat doručit hluboce zamrazená jídla, nebo jen potřebně chlazená. Můžete se rozhodnout pro kompletní servis s výdejem jídla a nabídnete svým lidem rovnou výdej hotových jídel, zprostředkovaný přímo gastronomickou společností.
Vaši zaměstnanci tak budou mít možnost si po celou dobu provozu výdejny jídla vybrat z kompletního sortimentu nabízených pokrmů hotová jídla, minutky, studené pokrmy, polévky, nápoje, a to vše včetně dochucovadel, kterými si přizpůsobí jídlo tak, jak jsou zvyklí.

Firemní stravování

Firemní stravování Praha jde ještě nad rámec běžných gastronomických služeb a množství jídla na porci je servírováno v objemu nad požadované normy, a navíc nabízí klientům možnost si všechny druhy jídla přidat. Uspokojený tak bude i ten největší jedlík.

Jídla se nemusí předem ze strany strávníků objednávat, což určitě ocení všichni, kdo se stravují podle svých časových možností. Konzumaci lze platit jak hotově, tak i bezhotovostním způsobem.

Společnost navíc nabízí velice nadstandardně provozované firemní kantýny, se stálým širokým sortimentem zboží, které je pravidelně doplňováno z centrálního skladu společnosti. V kantýnách lze platit i stravenkami.

Pokud se chcete dostat ještě více do kondice, tak určitě vyzkoušejte také běh nebo otužování.